Arenduses: Agrejase ärikeskus, Vilnius

Kapitel arendab Vilniuse Šnipiškėsi linnaossa aadressile Kernavės 86 uut ärikeskust, mis hakkab asuma Compensa kontserdisaali,  äsja valminud elamukvartali ja Linkmenai pargi kõrval. Piirkonnas on hästi väljaarendatud taristu, teed ja jalgrattateed ning suurepärane auto- ja ühistranspordiühendus Vilniuse kesklinna ja teiste linnaosadega. Läheduses asuvad linna suurimad kaubandus- ja meelelahutuskeskused ning haridusasutused.

Planeeritava seitsmekorruselise ärikeskuse maapealse osa maht on 7800 m2. Esimesele korrusele tulevad kaubandus-, toitlustus- ja teenindusettevõtted, ülemistele korrustele moodsad büroopinnad. Eesmärk on pakkuda tulevastele üürnikele töö ja eraelu tasakaalu. Puhkepause värskes õhus võimaldab  hoone suur hubane hoov ja avar terrass. Aktiivset  ajaveetmist soodustab  omaette ala koos lukustatavate kappide ja duširuumiga. Maa-alusesse parklasse on plaanis rajada 200 parkimiskohta, elektriautode ja -tõukerataste laadimisjaamad ning jalgrattahoidlad.

Ehitustöödega plaanitakse alustada 2022. aasta alguses ning hoone valmimine on kavandatud 2023. aasta keskpaika.  A++ energiaklassiga hoonel on automatiseeritud hoonejuhtimissüsteem, nüüdisaegsed kütte-, ventilatsiooni- ja kliimasüsteemid, intelligentne LED-valgustussüsteem, turva- ja tuletõrjesüsteem. Projektile taotletakse BREEAMi rahvusvahelist keskkonnasäästlikkuse sertifikaati.

Andmed

  • AadressKernavės tn 86, Vilnius
  • Korruseid7 korrust
  • Kogupind7 800 m²
  • Valmimisaasta2023
  • ArhitektidUAB City Projects

Galerii