Arendus

Kokku oleme arendanud üle 500 000 m² kinnisvara ning täna on arenduses üle 100 000 m² büroopinda

Meie eesmärk on, et igal inimesel oleks meie loodud keskkonnas hea olla ja tegutseda. Sel eesmärgil analüüsime arendusprotsessi käigus põhjalikult kinnisvara elukaare kõiki etappe, mõeldes hoonega seotud inimeste vajadustele ja mugavusele. Järgime pikaajalist strateegiat: et kinnisvara väärtus püsiks aastakümneid, oleme seadnud endale kõrged standardid. Ainult nii saab luua kvaliteetse, keskkonnasäästliku ja inimeste vajadusi arvestava ruumi.

Mugavuse ja funktsionaalsuse eeldus on ajas püsiv kvaliteet ja läbimõeldud lahendused. Selle saavutamiseks valime koostööpartnereid üksnes parimate seast ning kasutame nüüdisaegseid tehnoloogiaid. Kõik meie rajatavad hooned lähtuvad jätkusuutlikkuse põhimõtetest ning büroopinnad vastavad A-klassi standardile.

Hoone valmimisega selle elukaar alles algab. Pärast uste avamist jääme reeglina veel vähemalt kümneks aastaks hoonet omama ja juhtima, vastutades selle ladusa toimimise ning ajakohase uuendamise eest. Inimeste soovid ja vajadused muutuvad ning tehnika areneb tänapäeval üha kiiremini. Meie ülesanne on olla ajast ees ja pakkuda parimaid lahendusi. Enam kui 70 % meie büroohoonete üürnikest on olnud meie kliendid alates hoone valmimisest.

Arenduses kinnistud

Müügis kinnistud